قالیشویی در بابلسر

You are currently viewing قالیشویی در بابلسر

اطلاعات تماس قالیشویی شعبه بابلسر:

01135274334

09113120794

قالیشویی عزیزی در بابلسر با نزدیک به سه دهه تجربه و سابقه درخشان خدمات خود را به همشهریان عزیز عرضه می کند. بعد از راه اندازی شعبه مرکزی قالیشویی در شهرستان بابل در سال 1375 در راستای طرح توسعه و پیشرفت شعبه دوم قالیشویی را در شهر بابلسر افتتاح کند تا در کنار قالیشویی دریا، قالیشویی آپادانا و قالیشویی اطلس طلایی جزو قدیمی ترین ها باشد.این قالیشویی در طول مدت بیش از 20 سال سابقه خود توانسته با ارائه کردن بهترین کیفیت شستشو و در کنار قیمت مناسب نظر مثبت مشتریان محترم را به خود جلب کند.

چرا بهترین و معتبرترین قالیشویی در بابلسر هستیم؟

این قالیشویی با عضویت رسمی اتحادیه قالیشویان بابلسر توانسته تمام مجوزات لازم را از مراجع زیربط اخذ کند تا بتواند این اطمینان را به مشتریان عزیز بدهد تا با دریافت فاکتور رسمی از پرسنل ما با خیال راحت فرش های خود را برای شستشو به یک قالیشویی معتبر دهند. در کنار این ها در تمام این سال ها تلاش کرده ایم تا از علم روز و بهترین مواد شوینده و پرسنل با تجربه و متخصص بهره ببریم تا بالاترین کیفیت شستشو را ارائه دهیم. 

آدرس قالیشویی در بابلسر کجاست؟

چه چیزی سبب پاره شدن فرش ها در قالیشویی می شود؟

برای این سوال دلایل زیادی می توان برشمرد در گذشته و متاسفانه امروزه برخی از همکاران تز دستگاه های قدیمی و منسوخ شده با نام آبگیرهای سانتریفیوژ دیگی به جای استفاده از دستگاههای به روز لوله ای برای آبگیری فرش ها استفاده می کنند. از جمله دلایل دیگر میتوان به پوسیدگی فرش ها در شمال کشور به دلیل رطوبتی بودن هم اشاره کرد که در این صورت شستشوی این گونه فرشها باید تحت نظر متخصصان و با دقت بسیار زیاد انجام گیرد تا بتوان از پارگی آنها جلوگیری کرد. 

لیست همکاران و قالیشویی ها در بابلسر

این پست دارای 2 نظر است

  1. ناشناس

    ممنون از شما خیلی عالی بود مخصوصا رفتار پرسنل

دیدگاهتان را بنویسید