قالیشویی در بابل

You are currently viewing قالیشویی در بابل

شماره های تماس قالیشویی شعبه بابل:

09113120794

01132320640

قالیشویی تمام اتوماتیک عزیزی در شهر بابل در ابتدا در سال 1375 در کنار قالیشویی سلمان بابل و قالیشویی اطلس بابل جزو اولین قالیشویی ها در شهر بابل بوده است و در طول فعالیت نزدیک به 30 ساله خود همواره در تلاش بوده است تا با بروزرسانی تجهیزات و بهره مندی از کارشناسان و افراد کارآمد در ارائه خدمات شستشوی فرش، مبل و … بهترین کیفیت را به همشهریان محترم عرضه کند.

چرا بهترین قالیشویی در بابل هستیم؟

برای اینکه بتوان بهترین کیفیت را در شستشوی فرشها،موکت و مبلمان و کلیه خدمات مربوط قالیشویی ارائه داد لازم است چند نکته رعایت شود:

 • استفاده از متخصصین باتجربه و کاربلد
 • استفاده از دستگاه های مدرن و به روز دنیا
 • کنترل کیفی خدمات 
 • بررسی و برآورده کردن نیاز مشتریان

که تمام این فاکتورها در قالیشویی شعبه بابل با وسواس و جدیت کامل رعایت می شود. به طور مثال با جایگزینی دستگاه های آبگیر لوله ای به جای دستگاه های آبگیر دیگی(سانتریفیوژ) قدیمی توانسته ایم از چروک شدن و پارگی فرش ها جلوگیری کنیم. در کنار اینها میتوان به استفاده از مواد نانو و شامپوهای مخصوص برای لکه گیری و گرم خانه های تمام اتوماتیک برای خشک کردن و تحویل به موقع نیز نام برد.

در کدام مناطق قالیشویی شعبه بابل خدمات ارائه میکند؟

تمامی مناطق شهرستان بابل از جمله امیرکلا، شهرک بهزاد، حمزه کلا،میدان ولایت،موزیرج، گنج افروز، بندپی غربی و شرقی و… جزو محدوده فعالیت قالیشویی شعبه بابل می باشد.

هزینه ها و لیست قیمت خدمات براساس نرخ مصوب اتحادیه

لیست همکاران و قالیشویی ها در بابل

این پست دارای 2 نظر است

 1. زهرا

  من عید فرش دادم خیلی تمییز شد دستتون درد نکنه به موقع هم تحویل دادن راضی بودم

  1. azizi.marzouni

   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما جلب کنیم

دیدگاهتان را بنویسید